Okno-Trend s.r.o.

 

Výroba plastových oken
OKNO - TREND s.r.o.Firma Okno-trend od svého vzniku vsadila na jeden z nejkvalitnějších profilů, což z nás nyní po více jak 15 letech na českém trhu dělá výrobce s nejširší klientelou spokojených zákazníků. Firma od svého začátku zpracovává profil německé firmy Kömmerling s více jak 100letou tradicí. Naše společnost překonala i fakt, že firma Kömmerling svou vysokou kvalitou nepatří mezi výrobce nejlevnějších profilů. Toto naší společnosti sice nepřineslo rekordní klientelu, ale široké spektrum nadmíru spokojených zákazníků.

Osvědčila se i naše spolupráce s českým dodavatelem skla - firmou Akuterm, která sídlí velmi blízko naší výrobní haly. A tyto minimální náklady na dopravu jsou jedním z faktorů našeho srovnávání cen s konkurencí.

Víme totiž, že k prvotřídním materiálům a výrobním technologiím musíme přidat i něco navíc - cenu našich výrobků. Všechny obchodní partnery si proto pečlivě vybíráme a prověřujeme tak, aby byli schopni udržet vysoký standard našich služeb a zároveň přijatelné ceny.

Víme, že právě kvalita a cena služeb je v dnešní konkurenci rozhodujícím faktorem k volbě správného dodavatele.

Potřebám zákazníků proto slouží naši obchodní zástupci, za kterými můžete přijít buďto do sídla naší společnosti, nebo Vás po telefonické dohodě navštíví u Vás doma. Můžete si být jisti, že se Vám budou věnovat ti nejlepší odborníci, schopní poskytnout celou paletu služeb na vysoké profesionální úrovni.

ČinnostZáruka kvalityPoskytujeme 60-ti měsíční záruku na všechny naše výrobky.

Energetické hodnocení oken

termické měření


Naše společnost si zakládá na vysoké kvalitě svých výrobků, což umožňuje zákazníkům spořit energie na vytápění nemovitostí. Tvrzení o těchto kvalitách dokazuje termické měření. Podívejte se na jeho výsledky.
»» Více informací

2012 - 2022 © OKNO-TREND s.r.o. | www.okno-trend.cz