Okno-Trend s.r.o.

 

Plastová oknaTypy plastových oken


KÖMMERLING 88 NOVÝ

KÖMMERLING 88 - nový systém!

Prémiový okenní systém - Kömmerling 88
Nový systém KÖMMERLING 88 byl vyvinut speciálně pro novostavby. Kompletní systém pro okna a dveře, který dosahuje již ve standardním provedení na vysoké požadavky pasivních domů. KÖMMERLING 88 je nástupcem systému Kömmerling 88plus.

Prémiové okno pro novou éru – KÖMMERLING 88!

Ukazuje budoucnost v tepelně-izolačních vlastnostech, udává trend designu, je „předjezdcem“ v kvalitě a bezpečnosti. A díky své modularitě a inovativním Upgrade-technologiím i průkopníkem v individualitě. KÖMMERLING 88 je 7-ti komorový systém se středovým těsněním na stavební hloubce 88 mm. Systém dosahuje ve standardním provedení vynikajících hodnot Uf od 0,95 W / (m² K) – pro vysoké tepelně – izolační nároky pasivních domů. Zvláštností je, na rozdíl od podobných řešení, že tyto hodnoty jsou dosaženy s ocelovou výztuží pro maximální velikostí prvků a dále případně i pro barevné profily.

KÖMMERLING 88 NOVÝ zelená KÖMMERLING 88 NOVÝ cherry KÖMMERLING 88 NOVÝ šedá

76AD

KÖMMERLING 76AD bílá

Dorazový systém se stavební hloubkou 76.
Na budoucnost zaměřený, dorazový systém KÖMMERLING 76 je významným a průkopnickým okenním systémem.

Vedle vynikajících tepelně-izolačních parametrů, úzkých pohledových šířek a vylepšené statiky, dosahuje systém KÖMMERLING 76 technických hodnot, které byly dříve očekávány jen u systému s mnohem větší stavební hloubkou.

Vyjma toho KÖMMERLING 76 nabízí prostřednictvím takzvaných „UPGRAGE – technologií“ širokou škálu rozšíření, které jsou řešeny individuální formou – například barevné varianty předsazených hliníkových opláštění, nové řešení větrání a také možnosti použití tepelně-izolačních vložek a vlepovaných technologií.

76AD bílá 76AD rustikal 76AD anthrazit
návod k obsluze

Přečtěte si pozorně návod k obsluze, ovládání, péči a správnému větrání plastových oken vyrobených z plastových okenních profilů KÖMMERLING.

Barvy a dekory


Velký výběr barevných profilů


Provedení skla


Izolační sklo (tepelně-izolační sklo) se skládá ze 2 nebo 3 skleněných tabulí, které jsou plněny plynem. K dosažení tepelné ochrany (U-hodnota), je závislá na vzdálenosti tabulí, plnění skla a tloušťce. Čím menší je hodnota U, tím menší je ztráta energie na určitou plochu.

Každá hodnota k je na m2. Klasické izolační sklo je dvoutabulové s nerez nebo plastovým rámečkem spojené pomocí butylového tmelu. Tepelná ochrana je 1,1 W/m2K až 2,7 W/m2K podle normy DIN. V případě požadavku lze dosáhnout i lepších hodnot. V současné době nabízíme izolační skla až do hodnot 0,6 W/m2K.

Aktivní hluk (například na ulici nebo z letadla) nám jen škodí. Pro klid našeho domova se především musí v první řadě zlepšit zvuková izolace. Při použití skla s>Rw se výrazně zlepšuje kvalita bydlení. Proto Vám nabízíme v rámci servisních služeb technické poradenství a optimalizaci.

Bezpečnostní druhy skla mají aktivní a pasivní bezpečností vlastnosti:
Aktivní - ochrana před zloději, ostřelování nebo škoda i na životě.
Pasivní - ochrana před zraněními způsobenými kvůli prasklému sklu.


Okrasná mřížka


IZOLAČNÍ DVOJSKLA S MEZISKELNÍMI PŘÍČKAMI
Moderní požadavky na funkčnost izolačních dvojskel se týkají taktéž optického rozdělení plochy, kterého se dosáhne použitím meziskelních příček. U tohoto moderního zasklení se mřížka nachází v meziprostoru mezi okenními tabulemi izolačního skla. Díky tomu se dají okna snadno čistit a mřížky jsou chráněny před zvětráváním a nečistotami během celé životnosti izolačního skla.

HELIMA 2000 Použitím těchto příček lze splnit téměř každé individuální požadavky zákazníka. Barevná škála těchto příček je značná - od odstínů RAL, až po samotné imitace dřeva, které se dají kombinovat. Šířka meziskelních příček je 8mm, 16mm, 26mm a 45mm

2012 - 2022 © OKNO-TREND s.r.o. | www.okno-trend.cz