Okno-Trend s.r.o.

 

Plastová oknaTypy plastových oken


KÖMMERLING 88 PLUS

KÖMMERLING 88 PLUS

KÖMMERLING 88 PLUS je nový okenní systém a přestavuje takový kvalitativní stupěň ve vývoji okenních profilů z umělé hmoty, jaký doposud ještě nebyl dosažen. Je to inteligentní celková kontrukce nové generace profilů, která přináší mimořádné zlepšení hodnot tepelné a zvukové izolace pro větší bezpečí a hospodárnost. KÖMMERLING 88 PLUS znamená špičkový produkt, který byl vytvořen pro novou kvalitu stavění i bydlení - pro exkluzivní okna.

Koeficient prostupu tepla celým oknem UN=0,7 W/m2K ( při zasklení 0,6 W/m2K ). Exklusivní provedení profilů se středovým těsněním - vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy. Hloubka profilace 88 mm. Šestikomorový systém.

»» Více informací


76AD

KÖMMERLING 76AD

Dorazový systém se stavební hloubkou 76.
Nový, na budoucnost zaměřený, dorazový systém KÖMMERLING 76 je významnou novinkou a průkopnický okenní systém.

Vedle vynikajících tepelně-izolačních parametrů, úzkých pohledových šířek a vylepšené statiky, dosahuje systém KÖMMERLING 76 technických hodnot, které byly dříve očekávány jen u systému s mnohem větší stavební hloubkou.

Vyjma toho KÖMMERLING 76 nabízí prostřednictvím takzvaných „UPGRAGE – technologií“ širokou škálu rozšíření, které jsou řešeny individuální formou – například barevné varianty předsazených hliníkových opláštění, nové řešení větrání a také možnosti použití tepelně-izolačních vložek a vlepovaných technologií.
návod k obsluze

Přečtěte si pozorně návod k obsluze, ovládání, péči a správnému větrání plastových oken vyrobených z plastových okenních profilů KÖMMERLING.

Barvy a dekory


Velký výběr barevných profilů


Provedení skla


Izolační sklo (tepelně-izolační sklo) se skládá ze 2 nebo 3 skleněných tabulí, které jsou plněny plynem. K dosažení tepelné ochrany (U-hodnota), je závislá na vzdálenosti tabulí, plnění skla a tloušťce. Čím menší je hodnota U, tím menší je ztráta energie na určitou plochu.

Každá hodnota k je na m2. Klasické izolační sklo je dvoutabulové s nerez nebo plastovým rámečkem spojené pomocí butylového tmelu. Tepelná ochrana je 1,1 W/m2K až 2,7 W/m2K podle normy DIN. V případě požadavku lze dosáhnout i lepších hodnot. V současné době nabízíme izolační skla až do hodnot 0,6 W/m2K.

Aktivní hluk (například na ulici nebo z letadla) nám jen škodí. Pro klid našeho domova se především musí v první řadě zlepšit zvuková izolace. Při použití skla s>Rw se výrazně zlepšuje kvalita bydlení. Proto Vám nabízíme v rámci servisních služeb technické poradenství a optimalizaci.

Bezpečnostní druhy skla mají aktivní a pasivní bezpečností vlastnosti:
Aktivní - ochrana před zloději, ostřelování nebo škoda i na životě.
Pasivní - ochrana před zraněními způsobenými kvůli prasklému sklu.


Okrasná mřížka


IZOLAČNÍ DVOJSKLA S MEZISKELNÍMI PŘÍČKAMI
Moderní požadavky na funkčnost izolačních dvojskel se týkají taktéž optického rozdělení plochy, kterého se dosáhne použitím meziskelních příček. U tohoto moderního zasklení se mřížka nachází v meziprostoru mezi okenními tabulemi izolačního skla. Díky tomu se dají okna snadno čistit a mřížky jsou chráněny před zvětráváním a nečistotami během celé životnosti izolačního skla.

HELIMA 2000 Použitím těchto příček lze splnit téměř každé individuální požadavky zákazníka. Barevná škála těchto příček je značná - od odstínů RAL, až po samotné imitace dřeva, které se dají kombinovat. Šířka meziskelních příček je 8mm, 16mm, 26mm a 45mm

2012 - 2013 © OKNO-TREND s.r.o. | www.okno-trend.cz