Okno-Trend s.r.o.

 

Plastové dveřeplastové dveře 1 plastové dveře 2 plastové dveře 3 plastové dveře 4 plastové dveře 5

Podívejte se na fotogalerii plastových dveří »»

Typy plastových dveří


Kömmerling 88plus

Kömmerling 88plus

Pětikomorový dveřní systém stavební hloubky 88mm je nabízen pro dveřní křídla otevíravé dovnitř nebo ven. Při způsobu otevírání dveří dovnitř je dosaženo hodnoty Uf=1,1 a ven Uf=1,2 W/(m2K). Obě hodnoty patří v oblasti tepelné techniky u vchodových dveří za prvotřídní. Především vynikající izolační a statické vlastnosti jsou hlavní předností tohoto systému.

Systém 88plus umožňuje použití různých funkčních skel a dveřních výplní tloušťky 22–54 mm. K dispozici jsou i dvě příčky do křídla s rozdílnou pohledovou šíří pro individuální ztvárnění dveří. Vysokou odolnost proti nárazovému dešti a těsnost zajišťuje hliníková okapnice v kombinaci s termicky děleným dveřním prahem a v neposlední řadě dvě úrovně těsnění.

Tento vysoce kvalitní systém disponuje mimo to i svařovatelnými rohovými spojkami, velkoryse dimenzovanou ocelovou výztuhou k zajištění požadované statiky a torzní tuhosti. Díky těmto opatřením je možné vyrobit vchodové dveře do velikosti křídla 1,20 × 2,40 m, u dvoukřídlých dveří 1,0 × 2,40 m.

Široká škála barev ať už ve dřevěných dekorech nebo unibarev umožňují velkou variabilitu barevných řešení dveřních prvků. V neposlední řadě je třeba uvést možnost použití hliníkových naklapovacích profilů a to při variantě dovnitř otevíravých dveří.PremiDoor

Premi Door 88

PremiDoor 88, zvedací posuvné dveře firmy KÖMMERLING, Vám umožní vytvořit velmi velké otvory, jako například do zahrady nebo na terasu, flexibilně a s velkou intenzitou světla. Bytové prostory se otevřou do zahrady, terasy se stanou bytovými prostory.

PremiDoor firmy KÖMMERLING představuje opravdový prémiový produkt. Okouzluje svou štíhlé působící linií, svým nadčasovým charakterem a také svými technickými parametry: Nejlepší hodnoty tepelné a protihlukové izolace, stability a těsnosti jsou stejně samozřejmé jako bezpečná funkce při zachování vysokého komfortu ovládání.

Rozmanité varianty provedení a neobvyklé rozměry – s velikostí křídla o šířce až 3,0 m (otvoru až 5,5 m) a výšce 2,5 m – nabízí ty nejlepší předpoklady pro Vaši individuální architekturu.

Příjemně tichý a lehký chod posuvných prvků je dalším výjimečným znakem PremiDoor, který byl vyvinut na bázi aktuálního 88 mm systému profilu.

Díky Premidoor firmy KÖMMERLING je možné jedinečné myšlenky na stavbě realizovat.

PremiDoor PremiDoor2 PremiDoor3

Kování dveří


Dveře naší výroby jsou standardně osazeny kováním G.U-SECURY AUTOMATIC se 3 střelkami, které při zavření dveří zaručují dokonalou bezpečnost a stálost dveřního křídla. Při zamčení ( otočením klíče o 180 st. ) dojde k zajištění ve 3 bodech. Samozřejmostí potom je bezpečnostní FAB vč. možnosti výběru osazení libovolného tvaru a typu dveřního štítu. Dveře též mohou být doplněny o tvarovaná madla, samozavírače, dveřní zášlapy, válečkové kování př. el. vrátný apod. Dveřní uzávěry (Automaticky uzamykatelné dveře) Automatická dveřní uzávěra : Automaticky zabezpečuje dveře.

Nový revoluční systém dveřních uzávěr. Stačí pouze dovřít dveře a ty se bez zamykání automaticky nahoře a dole zabezpečí. Dva střelkové uzávěry automaticky dvoubodově uzamykají dveře vystřelením na 20mm a jsou současně blokovány proti násilnému zatlačení. SECURY AUTOMATIC umožňuje inteligentní bezpečnost a pohodlné ovládání, tj. na trhu ojedinělá 3-bodová bezpečnostní dveřní uzávěra. SECURY AUTOMATIC je přezkoušena ve 3. bezpečnostní třídě tzn. dávno překonává provedení s uzavíracími háky (resp. kolíky).

Výhody:


Vyložení střelkového uzávěru 20mm je zcela dostatečným bezpečnostním prvkem.

Dveře stačí jednoduše přitáhnout (zabouchnout) a jsou automaticky vícebodově uzamčeny Nyní již nelze použít trik s kartou (zatlačit střelku dveřní uzávěry)


Barvy a dekory


Velký výběr barevných profilů


Typy skel


Izolační sklo (tepelně-izolační sklo) se skládá ze 2 nebo 3 skleněných tabulí, které jsou plněny plynem. K dosažení tepelné ochrany (U-hodnota), je závislá na vzdálenosti tabulí, plnění skla a tloušťce. Čím menší je hodnota U, tím menší je ztráta energie na určitou plochu.

Každá hodnota k je na m2. Klasické izolační sklo je dvoutabulové s Al rámečkem spojené pomocí butylového tmelu. Tepelná ochrana je 1,1 W/m2K až 2,7 W/m2K podle normy DIN. V případě požadavku lze dosáhnout i lepších hodnot. V současné době nabízíme izolační sklo až do hodnot 0,6 W/m2K.

Aktivní hluk (například na ulici nebo z letadla) nám jen škodí. Pro klid našeho domova se především musí v první řadě zlepšit zvuková izolace. Při použití skla s>Rw se výrazně zlepšuje kvalita bydlení. Proto Vám nabízíme v rámci servisních služeb technické poradenství a optimalizaci.

Bezpečnostní druhy skla mají aktivní a pasivní bezpečností vlastnosti:
Aktivní - ochrana před zloději, ostřelování nebo škoda i na životě.
Pasivní - ochrana před zraněními způsobenými kvůli prasklému sklu.

2012 - 2022 © OKNO-TREND s.r.o. | www.okno-trend.cz